Porod na videu zdarma

Reklama vaší ordiance/kliniky - oslovte až 5 276 potenciálních pacientů měsíčně

Pokud se chcete seznámit podrobněji s průběhem porodu, shlédněte video porodu, které Vám přinášíme. Leckterá nadcházející maminka porod na videu uvítá - dokáže si pak lépe představit jak samotný porod probíhá a díky videu přestane mít obavy, které jsou u běžného porodu zbytečné.

Kromě budoucích rodiček shlédnutí porodu na videu také naznačí budoucím tatínkům, jestli opravdu stojí o to, být u porodu svého potomka osobně přítomni. Mnoho pánu si po shlédnutí porodu uvědomí, že na to nemají žaludek anebo že není o co stát.


V přiloženém videu porodu můžete vidět jak se pomalu novorozenec dostává z pochvy na svět. Video celého porodu zdarma je také doplněno o ilustrativní obrázky, aby si divák dokázal jednoduše představit, co se zrovna v dané fázi porodu s novorozencem odehrává.

Porod na videu vám umožní:

  • Uvědomit si, že se není čeho bát
  • Prohlédnout si všechny fáze porodu před samotným porodem
  • Rozhodnout se, zda chcete u porodu být (muži)
  • Rozhodnout se, jestli u porodu chcete blízkou osobu
  • Podívat se, jak porod probíhá očima lékaře
  • Vidět novorozence přímo po porodu

Blízká osoba u porodu?

Nejčastěji jako podpora při porodu stojí u rodiček jejich partner (manžel/přítel). Je však možné, aby Vám podporu dělala např. vaše kamarádka. Jaké jsou výhody a nevýhody mít u porodu blízkou osobu a nebo jen personál porodnice?

Výhody blíz. osoby Nevýhody blíz. osoby
psychická podpora pro vás pro partnera stresující
partner uvidí dítě hned při narození mužům se často dělá nevolno
blízká osoba s vámi sdílí pocity při porodu účast při porodu může ovlivnit náhled blíz. osoby na vás popř. dítě
blízká osoba vám může porod natočit/nafotit porod je bolestivá záležitost, stane se, že blízká osoba nemůže snést pohled na vás, když vám nemůže pomoci


Přítomnost blízké osoby u porodu je individuální a pár by se na ní měl předem důkladně domluvit. Pokud chcete svého partnera u porodu ale on nechce, nenuťte ho do toho. Pro některé muže může být přítomnost u porodu traumatizující. Zkuste se pak raději zeptat své kamarádky a požádat ji o podporu.

Nadcházející tatínkové by si měli uvědomit, že u porodu jsou pouze jako psychická podpora rodičky - lékaři dobré ví co dělají a muži by tak neměli nic dělat ani do průběhu porodu mluvit.

Reklama vaší ordiance/kliniky - oslovte až 5 276 potenciálních pacientů měsíčně


Reklama na webu | Kontakt
Copyright © 2011-2013 GynekologickéOrdinace.cz